“Ose veshim shapka …”/ Luizi nuk i ndahet me ngacmime Armaldos në Instagram, komenti i tij merr më shumë “like” se postimi

Date:

- Advertisement -

Duket se ngacmimet e Luiz Ejllit ndaj Armaldo Kllogjerit gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania 2” nuk kanë qenë vetëm në kuadër të lojës.

Duket se tenori është personi tek i cili ai gjen batutat e duhura. E teksa, pas daljes nga BBV, nuk janë më afër fizkisht, ngacmimet vazhdojnë me komente në rrjetet sociale.

Luizi i ka komentuar sërish Armaldos tek postimi i radhës dhe i ka marrë sërish të gjithë vëmendjen.

“Jemi ne stinen me te pershtatshme per te kuruar mykun e thoit dhe kembes…Pasi kemba rri me e ajrosur duke veshur kepuce te hapura dhe me te lehta…” shkruan Armaldo krahas një video të publikuar në Instagram, ku bën një reklamë.

“Ose veshim shapka dhe jemi ok me stinën.” – i komenton Luizi, koment i cili nuk i ka shpëtuar syrit të ndjekësve dhe ka marrë pothuajse dyfishin e pëlqimeve që ka marrë postimi i Armaldos.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...