Pas deklaratës së Arbanës në BBV, reagon Balina Bodinaku: “Kompleksi është vuajtje…”

Date:

- Advertisement -

Mbrëmjen e djeshme u mbajt pjesa e parë e Poet Big Brother Vip Albania.

Arbana Osmani, dy opinionistët Zhaklin dhe Arbër, si dhe të gjithë konkurentët, u vendosën përballë njëri-tjetrit. Në diskutimet e tyre nuk munguan as debatet dhe tonet e larta të zërit.
Një përplasje ndodhi mes Kiarës dhe Zhaklinës. Në këtë pikë ndërhyri Arbana duke ju drejtuar opinionistes.

VIDEO e reagimit te Balines

“Ndoshta do e kishit pasur më të lehtë të bëheshit fansa,vitin e kaluar kemi pasur edhe opinionistë që janë bërë fansa”, u shpreh Arbana duke nënkuptuar rastin e vitit të kaluar ku Balina Bodinaku u përfol aq shumë për preferencën e saj kundrejt Donald Veshaj.

Pas kësaj, Balina ka reaguar përmes disa postimeve në Instagram. Më pas përmes disa videosh, Balina u shpreh se Arbana i ka bërë ftesë të ishte opinioniste edhe këtë vit. Nisu nga kjo, beson se deklarata e moderatores mbrëmë ka qenë në kontekstin e shakasë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...