Pas deklaratës së Sara Gjordenit për Flavio Qarrin, shpërthen gazetari: “Do më hash k*rin”

Date:

- Advertisement -

Që pas daljes nga shtëpia e BBV, Sara Gjordeni ka qenë padiskutim një ndër personazhet më të përfolur së fundmi.

Në një intervistë të dhënë për “Cherry on Top”, Sara Gjodeni ka reaguar ashpër ndaj gazetarit Flavio Qarri, që sipas saj i ka ulur figurën gjatë intervistës së tij në Fan Club.

Sara tha se me gazetarin ka pasur marrëdhënie shumë korrekte dhe u shokua kur ka dëgjuar deklaratat e tij ndaj saj.

“Kam parë bura që kanë dalë në ekran, çunak në sytë e mi se asnjë burrë nuk përgojon nderin, moralin dhe principet e një vajze që nuk e njohin hapur në ekran. Kujtoj njërin prej tyre që ka qenë pjesë e Fun Club, ka dal hapur me fjalor…më krahasoi me Bardhin, ai ka vlera, kjo nuk ka. Ai ka moral, kjo nuk ka. E dini kush është ky person, para tre viteve kur ka hapur një biznes e kam bërë promovimin pa kokërr leku dhe më tha që jam shumë e thjesht. E kam promovuar biznesin e tij pas asnjë interes. Këtë person e kam parë në Fun Club duke diskutuar moralin tim, që unë isha pa moral. Flavio Qarri, djalë që e kam ndihmuar në nismën e tij dhe kam pasur marrëdhënie korrekte”.

Pas këtyre deklaratave, fansat e Bardhit dhe të Sarës kanë nisur të kërcënojnë virtualisht gazatarin, duke komentuar se ai duhet të kërkojë falje për ish-banoren ose në të kundërt do e degjenerojnë fare.

Mesa duket, Flavio nuk e ka pritur aspak mirë këtë koment të përdoruesit të rrjeteve sociale dhe ka vendosur t’i kundërpërgjigjet me një gjuhë të ashpër.

Komentuesi: Kërkoi falje Sarës publikisht qelbësirë se kemi për të degjeneruar keq, plehër.

Flavio: Do më hash k*rin.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related