Përlotet daja i 27-vjeçares që u vetëvra pas publikimit të fotos intime: Të dënohet ose do bëj vetëgjyqësi!

Date:

- Advertisement -

Familjarët e së resë që u hodh nga kati i katërt i një ndërtese në Kamëz, kanë folur për mediat, duke ngritur dyshime të shumta për ngjarjen.

“Nuk i di rrethanat, problemet se si ka ndodhur kjo. Sot mora vesh që ai ishte arrestuar. Prej një muaji rrinte në Tiranë. Mbesa ime ka jetuar në Kosovë, ka një vajzë 2-vjeçe.

Nuk ka qenë në proces divorci, nuk ka pasur probleme të mëdha me burrin. Kshu probleme të vogla. Me 39-vjeçarin nuk e di se çfarë lidhjeje ka.

Nuk ka shfaqur shenja. Kemi qeshur, kam ardhur me gocat për ta takuar. Kemi qarë edhe problemet familjare.

Unë akuzoj personin që është arrestuar sepse 100% ai është sepse tabulatet tregojnë për atë person. Ditën e enjte e kam parë për herë të fundit.

E kam takuar pasi kam ardhur nga puna atë ditë. Më ka thënë thjesht ‘o daj do iki sërish në Kosovë’. I shoqi ka ardhur dje. Të them të vërtetën nuk di asgjë për 39-vjeçarin. Nuk punonte këtu në Tiranë, se mërej me vajzën.

Nuk e di se si e bëri këtë akt makabër. T’i japësh fund jetës për një person që nuk ka vlerë. Jam shumë i tronditur”, tha Einxhel Selmani.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...