Përplasi për vdekje “Olsi policin” e famshëm, arrestohet shoferi i kamionit

Date:

- Advertisement -

Ditën e djeshme humbi jetën Oligert Dika, i njohur ndryshe si Olsi polici i riu i famshëm në Tik Tok. Olsi ndërroi jetë pasi u përplas nga një mjet, tek rrethrrotullimi i Treshit, në Tiranë, aty ku dilte shpesh dhe bënte rolin e policit. Sot, një ditë pas ngjarjes, që ndodhi e rruga “Kastriotët”, ku 32-vjeçari u përplas teksa ishte te vijat e bardha policia arrestoi shoferin e kamionit.

“Olsi polici” është personazh i njohur në ‘Tik Tok’, pasi qëndronte në rrugë duke mbajtur uniformën e policit, teksa ishte një njeri i dashur për publikun.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan shtetasin K. F., 35 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin O. D., 32 vjeç, banues në Tiranë”-njofton Policia.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...