“Pse o Fatjoni im…”/ Shokët të tronditur për vrasjen e 15-vjeçarit, e kujtojnë në rrjetet sociale

Date:

- Advertisement -

Pak ditë më parë, në Gramsh u vra me thikë 15-vjeçari Fatjon Bici, nxënës në klasën e 9-të shkollës “Asllan Shahini”.

Adoleshenti sapo kishte mbaruar mësimin kur ndërhyri në një sherr ku ishin përfshirë disa bashkëmoshatarë dhe kushëriri i tij i cili mbeti i plagosur rëndë.

VIDEO nga shoku i prekur

Vdekja e tij e parakohshme ka tronditur familjarët, të afërmit, shokët e klasës e shkollës dhe jo vetëm.

Në rrjetet sociale disa miq të tij kanë postuar disa video prekëse dhe mesazhe të ndjera. Njëri prej tyre në rrjetin social TikTok, ka postuar një video me të ndjerin dhe ka shkruar:

Pse o Zot pse, Fatjoni im pse…

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...