Shikoni si mashtron qytetari duke akuzuar padrejtësisht policin rrugor (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Një drejtues automjeti u ankua në media ditën e djeshme se ishte gjobitur padrejtësisht nga Policia Rrugore e Tiranës, ku akuzohe se në sediljen e parë të mjetit kishte konstatuar të ulur një fëmijë.

VIDEO e rastit ne fjale

Sipas qytetarit, kjo nuk ishte e vërtetë, por në fakt ai ka mashtruar, pasi pas publikimit të videos nga JOQ ka reaguar edhe vetë efektivi i Rrugores.

Ai ka nxjerrë si provë një video të realizuar nga një biznes aty pranë. Nga pamjet dallohet qartësisht se fëmija ka qenë realisht i ulur në sediljen e parë ashtu siç edhe polici ishte shprehur, duke gjobitur me të drejtë qytetarin.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...