“Te Bello duhen armë”, Kjo është VIDEO ku Cllevio kërcënonte Noizy-n: E mira është ta marrim peng, ose ta groposim!

Date:

- Advertisement -

Reperi Noizy, denoncoi më 13 Prill Kleviol Ahmetin në Polici. Sipas reperit, Cllevio e kërcënonte me jetë herë pas here në rrjetin social ‘Tik Tok’, duke i ngjallur frikë dhe ankth. Pas denoncimit, Policia bëri ndalimin e Kleviol Ahmetit në Rinas, në momentin që ai u kthye nga Italia. Po çfarë ka thënë Cllevio?

Në një video live në TikTik, Cllevio dëgjohet të thotë se për t’u përballur me Noizyn duhen armë, pasi ka truprojat më të mëdha se ai. Po ashtu, Cllevio thotë se janë disa mundësi; ose ta marrin Noizy-n peng ose ta groposin.

‘Te Bello duhen armë. Hajde mbaje majorin me grushta. Unë nuk jam budalla që të shkoj te ai me grushta. E mira ishte që e merrnin Noizyn peng. Tani është një e keqe, duhet lënë Noizy të jetojë apo ta groposim. Se kur të kthehet në bazë do thotë ishte Cllevioli, denoncim direkt më kap Interpoli’.

Ditën e sotme reperi Noizy (Rigels Rajku) tërhoqi denoncimin ndaj Cllevios (Kleviol Ahmeti). Përmes një postimi të gjatë në rrjetet sociale, Noizy thekson se nuk do të bëhet shkak që dikush të qëndrojë brenda qelisë.

Ai tregoi historinë sesi nisi përplasja ‘virtuale’ me Cllevion, që nga konflikti fizik te Currilat, ndjekja e të atit Bashkim Rajku e deri tek vendosja e tritolit. Reperi thekson se gjatë morisë së ngjarjeve me Cllevion, është bindur nga vëllai i Kleviol Ahmetit ‘qerosi’ dhe nga ‘pedagogu’.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...