Tension në ajër! Frikë nga lojtarët e Shqipërisë për ftesën në Europian, prania e Rei Manajt dhe Armando Brojës u shtonte ankthin

Date:

- Advertisement -

Që në momentin kur trajneri Silvinjo zgjodhi që të linte jashtë për këto dy miqësore Mirlind Dakun dhe Arbnor Mujën, një tronditje e madhe erdhi për gjithë lojtarët e tjerë. Të gjithë e kuptuan se realisht nuk e kishte më askush vendin e sigurt te Kombëtarja, për të qenë pjesë e Euro24. Emisioni Koha Shtesë ka publikuar një lajm të veçantë.

Sipas saj, në hollin e hotelit dallohej qartë tensioni dhe ankthi te futbollistët e Shqipërisë, që shkëmbenin shikime me Rei Manaj, Armando Brojën dhe humbnin mes mendimeve dhe pasigurive nëse do të ishin edhe ata në Europianin e Gjermanisë

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...