Tjetër çift në Big Brother? Ronaldo puth në buzë Dean

Date:

- Advertisement -

Situatat dhe dinamikat nuk kanë të mbaruar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kështu ka ndodhur edhe në një moment në shtëpinë e madhe, ku Ronaldo i ka rrëmbyer një puthje Deas.

Dea i ka kërkuar Ronaldos të thotë se ajo do ishte finalist. E teksa gazetari e ka thënë këtë para kamerave më pas është kthyer dhe i ka rrëmbyer një puthje Deas. Banorët e tjerë janë befasur dhe kanë nisur të qeshin, po ashtu edhe Dea.

Dea: Unë dua të thuash që jam finalist.

Ronaldo: Po unë e kam thënë këtë. Dea Mishel do tëë jetë finalist e këtij Big Brother.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...