U arrestua për vjedhjen e një tapeti dhe atleteve, ndërron jetë në spital 27-vjeçari

Date:

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë në spital 27-vjeçari Jani Rustemi i cili ndodhej në koma, pasi u arrestua nga policia e Komisariatit Nr.2. më 12 prill të 2023.

I riu që u arrestua për vjedhjen e një tapeti dhe një palë atleteve, 5 ditë më pas u dërgua me urgjencë në QSUT pasi shfaqi probleme shëndetësore në Komisariat.

Por në spital gjendja e tij u përkeqësua dhe ai përfundoi në koma.

Pak ditë më parë nëna e tij akuzoi policinë keqtrajtimin e të birit dhe për mungesë informacioni për gjendjen shëndetësore të tij. Ajo tha se djali i saj nuk vuan nga asnjë sëmundje dhe nuk e lënë as që të hyjë në spital t’i qëndrojë afër.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...