“U takuam në plazh”, Cindy Marina zbulon si ia vodhi zemrën Genari

Date:

- Advertisement -

Cindy Marina dhe Genar Topalli janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Modelja rrëfeu mbrëmjen e sotme se si ka nisur historia e tyre e dashurisë.

Ajo tregoi në “Kurthin e Piter Pan” se ata kanë patur prej kohësh lidhje familjare, por njohja e tyre ka qenë tërësisht miqësore, ku i ka bashkuar volejbolli, sporti që Cindy luan prej vitesh në mënyrë profesionale.

“Jemi njohur rastësisht, kemi patur lidhje familjare me njeri-tjetrin. Familjet tona njiheshin prej kohësh, por s’e kisha takuar kurrë. Pastaj, e takova rastësisht në plazh. Ishim bashkë e luajtëm volejboll. Aty ma vodhi zemrën. Jemi njohur si miq në fillim”, tregoi ajo.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related