“Unë do iki të votoj kunatën”, Dalina Buzi deklaron hapur mbështetjen: E meriton, është dijnitoze

Date:

- Advertisement -

Gazetarja Dalina Buzi e ka deklaruar hapur se kujt do t’i shkojë vota e saj për këshillin bashkiak në Tiranë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo ka lënë të kuptohet se nuk do të votojë asnjë tjetër veçse kunatën e saj, gazetaren e mirënjohur Beti Njuma.

“Unë do iki të votoj kunatën njëherë, ajo e meriton”, shkruan Dalina, teksa vë në dukje punën e Beti Njumës ndër vite në gazetari.

Postimin e ka shpërndarë edhe vet Beti, duke konfirmuar kështu se të dyja ruajnë një marrëdhënie të mirë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....