VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Date:

- Advertisement -

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në vaskë ku janë puthur e përqafuar. Kjo nuk i ka shpëtuar syve të banorëve të tjerë të shtëpisë, një prej të cilëve Egla, e cila dhe i ka “bekuar” dhe në martesë. Ndërsa banorët e tjerë u shërbyen verë dhe e bënë ambientin romantik.

Video e tyre

Do ti Sara të martohesh me Bardhin, ta nderosh ta respektosh në të mirë e në të keq derisa vdekja të ju ndajë. A do ti Bardhi ta marrësh Sarën për grua në të mirë e në te keq derisa vdekja t’ju ndajë. Mund ta puthësh nusen”-tha Egla, ndërsa përgjigjja e çiftit ishte “Po”./ZËRI

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related