VIDEO/ Burri manjak prek vazhdimisht të pasmet e vajzës në urbanin e Tiranës

Date:

- Advertisement -

Një video e publikuar në media tregon se si një burrë prek të pasmet e një vajze në një urban në Tiranë.

Pamjet janë publikuar nga “JOQ” këtë të martë, që shkruan se video është dërguar nga një qytetar prezent në urban. Siç shihet dhe tek video, qytetari e çon herë pas here dorën tek të pasmet e një vajze.

VIDEO a manjakut ne urbanin e Tiranes

“Siç shihet edhe nga videoja, ai prek vazhdimisht nga të pasmet vajzën. Burri bën sikur i shkon dora aksidentalisht, por në fakt vihet re që ai e bën me qëllim. Videoja është dërguar nga një qytetar, që ka qenë i pranishëm në vendngjarje. Ai e ka kuptuar se çfarë ka bërë zotëria dhe e ka filmuar. Megjithatë, ai nuk ka gjetur guximin të reagojë, gjithashtu edhe vajza që ka rënë viktimë e këtij manjaku”, shkruan denoncuesi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...