VIDEO/ Familja Skerma ka nevoje per ndihmen e shqiptareve

Date:

- Advertisement -

Familja Skerma ka nevoje per ndihmen e shqiptareve:

‘A mund te na I post postoni kete apelin per ndihme ju pergjerohemi se jemi te semur,te pamundur per te punuar dhe nuk kemi as buke thate te hame.jemi nje familje nga Devolli,ndodhemi ne ekstrem,edhe nje ndihme ekonomike qe merrnim na I prene,nuk kemi buk po vdesim urije.ne edhe ne endrrat tona me te bukura enderrojme buke.jemi prinder te nje femije 11 vjec.semundjet,skamja na detyroji we te Mo’s benim femije te dyt,nuk deshem te ndeshkonim nje jete tjeter.skemi cfar ti japem femijes,nuk dime si ta bindem we nuk kemi,per shkak te mosmundesis fizike.do ti luteshim shum te gjith njerezve me deshiren dhe vullnetin e mire per te na ndihmuar per buke,te na kontaktojne ne kete numur telefoni.00355675496138.ndihemi te turperuar qe po kerkojme lemoshe,por nuk kemi fare Ku te mbeshtetemi,se instancat shteterore na kane braktisur.ju faleminderit kushdo qe dot na ndihmoje qofte me dicka te vogel,per ne eshte shprese CDO ndihme’

VIDEO nga historia e kesaj familje

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related