VIDEO/ Fanella e Asllanit për tifozin e vogël të Interit, ja nis këngës pas dhuratës speciale: Vjen nga Shqipëria dhe…

Date:

- Advertisement -

Edhe pse ende nuk është kthyer në një lojtar titullar, Kristjan Asllani ka filluar të rrëmbejë zemrat e shumë tifozëve zikaltër.

Në këte video e bërë virale së fundmi, shfaqet një tifoz i vogël i Interit i cili merr për ditëlindje një dhuratë bluzën e Asllanit.

Pas kësaj ai ja nis festës dhe këndon për mesfushorin shqiptar: “Ai luan mesfushor dhe nuk është italian, vjen nga Shqipëria dhe ka shumë fantazi. Ka 14 në shpinë dhe klasin e vërtetë, të gjithë duart lart për Kristjan Asllanin tonë”.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related