VIDEO/ Fanella e Asllanit për tifozin e vogël të Interit, ja nis këngës pas dhuratës speciale: Vjen nga Shqipëria dhe…

Date:

- Advertisement -

Edhe pse ende nuk është kthyer në një lojtar titullar, Kristjan Asllani ka filluar të rrëmbejë zemrat e shumë tifozëve zikaltër.

Në këte video e bërë virale së fundmi, shfaqet një tifoz i vogël i Interit i cili merr për ditëlindje një dhuratë bluzën e Asllanit.

Pas kësaj ai ja nis festës dhe këndon për mesfushorin shqiptar: “Ai luan mesfushor dhe nuk është italian, vjen nga Shqipëria dhe ka shumë fantazi. Ka 14 në shpinë dhe klasin e vërtetë, të gjithë duart lart për Kristjan Asllanin tonë”.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...