VIDEO/ Festë beqarie, Big Brother i dërgon striptiste Luizit, reagon Kiara: Më fusni në shtëpi tani!

Date:

- Advertisement -

Para dasmës dhëndri dhe nusja bëjnë festën e tyre të beqarisë. Por siç duket kjo e Luizit ka qenë e organizuar deri në detaj.

Vëllai i madh i ka sjellë banorit të Big Brother Vip surprizë disa striptiste, pak para dasmës që do të mbahet ditën e shtunë. Ndërkohë, vajzat  kanë kërcyer për Luizin e Kristin duke dhuruar atmosferë. Shtëpisë i janë bashkuar edhe ish-banorë duke kërcyer e duke pirë.

VIDEO e Luizit kur i ulen ne preher

Nga ana tjetër, Kiara Tito që bëhej xheloze për komentet e Luizit ndaj Keisit dhe veprimet e tij me Jorin, këtë herë duket se e ka marrë me sportivitet. Pamjet i publikoi në rrjete sociale duke shkruar: “Më fusni në shtëpi tani!” por i shoqëroi me disa emoji ‘fytyra duke qeshur’.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...