VIDEO/ Goditi me shuplakë dy volejbolliste, i hiqet licenca tranjerit Romeo Xega

Date:

- Advertisement -

Tranjerit korçar Romeo Xega i është hequr licensa e tranjerit, pasi u filmua duke goditur dy volejbolliste të moshës 18 vjeç.

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Volejbollit ka dhënë dënimin ekstrem për trajnerin e Korça Volley.

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Volejbollit i ka hequr licencën dhe e ka përjashtuar përgjithmonë për të ushtruar, drejtuar dhe trajnuar çdo lloj ekipi pjesë e aktiviteteve kombëtare dhe ndërkombëtare të FSHV-së.

Ky vendim do hyjë në fuqi menjëherë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

VIDEO/ Lamin Jamal ndryshon numrin te Barcelona, zgjedh atë të Leo Mesit

Lamin Jamal do të nisë këtë sezon te Barcelona...

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...