VIDEO/ Goditi me shuplakë dy volejbolliste, i hiqet licenca tranjerit Romeo Xega

Date:

- Advertisement -

Tranjerit korçar Romeo Xega i është hequr licensa e tranjerit, pasi u filmua duke goditur dy volejbolliste të moshës 18 vjeç.

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Volejbollit ka dhënë dënimin ekstrem për trajnerin e Korça Volley.

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Volejbollit i ka hequr licencën dhe e ka përjashtuar përgjithmonë për të ushtruar, drejtuar dhe trajnuar çdo lloj ekipi pjesë e aktiviteteve kombëtare dhe ndërkombëtare të FSHV-së.

Ky vendim do hyjë në fuqi menjëherë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...