VIDEO/ GOOOL! Nedim Bajrami nuk kursen as Interit, futbollisti shqiptar i tund rrjetën zikaltërve dhe feston me shqiponjë

Date:

- Advertisement -

Nedim Bajrami konfirmon edhe një herë formën e tij mjaft pozitive. Përpos ndeshjeve fantastike me Kombëtaren, mesfushori shqiptar po tregon cilësitë e tij edhe në Serinë A. “Fantazisti“ i Sasuolos nuk ka kursyer as Interin.

VIDEO E golit te Bajramit

Lojtari shqiptar i ka tundur rrjetën zikaltërve mbrëmjen e sotme, duke kthyer baraspeshën në 1-1. Bajrami ka mposhtur Zomerin nga brenda zonës në minutën e 54-t të takimit dhe ka hapur sërish lojën për ekipin e tij. Ndeshja është ende duke u zhvilluar në “San Siro“./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...