VIDEO/ Grushta në Kuvendin e Shqipërisë

Date:

- Advertisement -

Ka nisur me tension seanca plenare e ditës së hënë, ku sërish deputetët e opozitës kanë tentuar të “Pushtojnë” karriget e ministrave dhe

Video nga grushtet

Por këtë herë mazhoranca duket se i ka bërë mirë llogaritë, pasi në ka vendosur “gardhin” e gardistëve para karrigeve ku qendrojnë ministrat e kabinetit, për të mos lejuar deputetët e opozitës që të “mësyjnë.

Megjithatë deputetët e opozitës vijojnë protestën brenda në sallë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...