VIDEO/ “Hi Hej Sports”, Broja nuk mban dot të qeshurat me fjalët e Zhoao Feliks

Date:

- Advertisement -

Bashkëpunimi i Çelsit me kompaninë e njohur të videolojërave “EA Sports” vazhdon me Armando Brojën që është sërish protagonist.

Kësaj radhe sulmuesi shqiptar, së bashku me Zhoao Feliks dhe Noni Maduëeken duhet të imitonin sloganin e njohur të kompanisë, “EA Sports: It’s in the Game!”.

Për sulmuesin anglez dhe atë të Kombëtares kuqezi nuk ishte dhe aq e vështirë, por nuk mund të thuash të njëjtën gjë për portugezin.

Ndryshe nga Broja dhe Madueke, Zhoao Feliks nuk mund të përdorte theksin britanik për të përsëritur sloganin, duke thënë “Hi Hej Sports” dhe kjo gjë bëri që dy sulmuesit e tjerë të Çelsit të shpërthenin në të qeshura.

Për t’i dhënë një mundësi tjetër portugezit, Broja ndërroi vendin me të në mënyrë që ta thoshte i dyti, por përsëri Feliks gaboi në theksin që duhej përdorur, me 21-vjeçarin e Kombëtares tonë dhe Madueken që sërish nuk mund t’i mbanin dot të qeshurat.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....