VIDEO/ Hyri nga stoli dhe i dha fitoren skuadrës, shihni golin e parë të Anis Mehmetit në Championship

Date:

- Advertisement -

Ngërçi i golave ka marrë fund për Anis Mehmetin. Sulmuesi shqiptar shënoi dje golin e tij të parë në Championship, kampionat në të cilin luan që nga muaji janar. 22-vjeçari hyri dje nga stoli dhe në minutën e 85 tundi rrjetën, për t’i dhënë Bristol City-t fitoren 1-2.

VIDEO

Ishte një kundërsulm i këtyre të fundit që solli golin e fitores. Mehmeti u pozicionua në vendin e duhur dhe në kohën e duhur në zonën e Stoke City-t, nga e shtyu topin në rrjetë dhe nisi të festonte me shokët e ekipit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....