Video/ Kush është i dashuri i ri milioner i Zhaklin Lekatarit?

Date:

- Advertisement -

Zhaklin Lekatari më në fund ka gjetur një mashkull në jetën e saj.

Ekspertja që deri më sot e konsideronte mashkullin si të panevojshëm, tani është parë në krahët e një tullaci në Mal të Zi. Ky tullac, me syze e me tatuazhe pas kokës që ka shkëmbyer puthje e përqafime me Zhakun në një anije quhet Gjergj Skëndo(Skëndaj).

Video e Zhaklines

Skëndo është menaxheri i një rrjeti baresh të njohura në Tiranë, pronari i NRG radio dhe djali i Marsel Skëndos. Ai nuk është emër i panjohur në media pasi njihet për posedimet pasurore. Skëndo njihet edhe për lidhjen e dashurisë me ish-banoren e Big Brother 2, Aida Troka. Asokohe Gjergji dhe Aida frekuentonin vilat luksoze të biznesmenit për t’iu fshehur sadopak syve të kureshtarëve.

Edhe në lidhjen me Zhaklinën, Gjergji ka menduar të shijojë privatësinë por nuk ia ka dalë dot. Gjergji dhe Zhaku kanë gjetur njëri-tjetrin por lumturinë që kanë nuk e kursejnë fare as në publik.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...