Video/ Kush është i dashuri i ri milioner i Zhaklin Lekatarit?

Date:

- Advertisement -

Zhaklin Lekatari më në fund ka gjetur një mashkull në jetën e saj.

Ekspertja që deri më sot e konsideronte mashkullin si të panevojshëm, tani është parë në krahët e një tullaci në Mal të Zi. Ky tullac, me syze e me tatuazhe pas kokës që ka shkëmbyer puthje e përqafime me Zhakun në një anije quhet Gjergj Skëndo(Skëndaj).

Video e Zhaklines

Skëndo është menaxheri i një rrjeti baresh të njohura në Tiranë, pronari i NRG radio dhe djali i Marsel Skëndos. Ai nuk është emër i panjohur në media pasi njihet për posedimet pasurore. Skëndo njihet edhe për lidhjen e dashurisë me ish-banoren e Big Brother 2, Aida Troka. Asokohe Gjergji dhe Aida frekuentonin vilat luksoze të biznesmenit për t’iu fshehur sadopak syve të kureshtarëve.

Edhe në lidhjen me Zhaklinën, Gjergji ka menduar të shijojë privatësinë por nuk ia ka dalë dot. Gjergji dhe Zhaku kanë gjetur njëri-tjetrin por lumturinë që kanë nuk e kursejnë fare as në publik.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...