VIDEO/ Luiz Ejlli mban koncertin e parë pas fitores së BBV me Noizy-n

Date:

- Advertisement -

Luizi po shijon daljen nga Big Brother Vip, ku arriti të fitonte çmimin e madh.

Luizi mbrëm pas afterparty, ku u mblodhën dhe një herë të gjithë banorët që ishin pjesë e këtij BBV, ka shkuar në një lokal nate.

VIDEO nga festa

Luiz Ejlli dhe Noizy së bashku kanë kanë mbajtur koncertin e parë bashkë, ku të shumtë kanë qenë fansat që kanë brohoritur për këngëtarët. Duket se një tjetër ëndër e Luizit është bërë realitet pasi shpesh brenda shtëpisë së madhe ka shprehur simpantinë për Noizyn si këngëtar.

Të dy ata kane qenë në s’kenë ku kanë performuar këngën “Jena mbretër 2”. Më pas Noizy skenën ia la Luizit, i cili këndoi këngën e dedikuar Kiarës, ndërsa pranë tij ishte dhe vetë moderatorja.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...