Video/ Meridiani zbulon mesazhet me Luiz Ejllin: Më tha mos u shqetëso!

Date:

- Advertisement -

I ftuar në Vila24 me moderatoren Brunilda Lahe Meridian Ramçaj për herë të parë ka folur për raportin e tij me Luiz Ejllin duke zbuluar të vërtetat e kësaj miqësie.

Video me deklaratat e Meridianit

“Unë kam qenë i pari që kam i kam çuar rrobat Luizit kur ka hyrë në Big Brother. I kam dalë në mbrojtje kur të gjithë se kanë bërë. Nëse t’i bën pushime me dikë dhe e fut në shtëpi, dhe shkoni në Paris me partnerët dhe sërish se njeh unë nuk e di. I kam shkruar dhe i thashë që kam bërë ndonjë gabim pasi pa kuptuar ishim gjithë kohës hiq e vërë njëri tjetrin nga instagrami, dhe më tha s’ka asgjë për t’u shqetësuar”, tha Meridiani.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...