VIDEO/ Murinjo nuk përmbahet pas finales, pret në parking arbitrin: Je një turp, ik q**

Date:

- Advertisement -

Disfata në finalen e Ligës së Europës nuk është përtypur mirë nga Murinjo, të cilit nuk i doli inati për një penallti të pa dhënë sipas tij pas një prekje të topit me dorë afër fundit të takimit.

Portugezi ka pritur në parking arbitrin Entoni Tejlër për ta kritikuar për gjykimin e bërë gjatë sfidës.

“Ti je një turp, është një turp. Ik q**”, ishin fjalët e Murinjos drejt gjyqtarit anglez.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...