VIDEO/ Myrto Uzuni nuk ndalet, sulmuesi shqiptar realizon tjetër gol me Granadan

Date:

- Advertisement -

Myrto Uzuni nuk e ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi shqiptar ka realizuar golin e radhës për Granadan, në La Liga 2.

Uzuni “tundi rrjetën” në minutën e 42-të, në sfidën ndaj Leganes. Për 27-vjeçarin ky është goli i tij i 23-të me këtë fanellë në këtë edicion, në 38 ndeshje.

VIDEO e golit

Më përpara, Myrto Uzuni ka kontribuar për Ferencvaros në OTP Bank Liga të Hungarisë, ndërsa nuk mund të lihen pa përmendur paraqitjet me Ferencvaros.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...