VIDEO/ Nënë e një djali 1-vjeçar, konkurrentja e “Love Island Albania” zbulon sekretin: Ishi im vdiq kur isha 9 muajshe

Date:

- Advertisement -

Xhoana Kurti, konkurrentja e “Love Island Albania” ka habitur sonte duke treguar se është nënë e një djali.

Video kur ben deklaraten e veshtire

Ajo ka krijuar një marrëdhënie me Arlindin brenda vilës dhe kjo ishte hera e parë që i rrëfente atij dhe të gjithëve që është një mami.

Gjatë rrëfimit ajo tregoi se i ati i djalit kishte humbur jetën kur ajo ishte 9 muajshe shtatzënë.

“Kur ex-i vdiq unë isha 9 muajshe shtatzënë. Jam mami i një djali. Ai tani është një vjeç e gjysmë. Isha vetëm 21 vjeç. Do doja ta shikoja fëmijën tim me të atin. Bebi do të rritet me mua, me prindërit e mi dhe me vjehrrën time,”-tha ajo.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...