VIDEO/ Pas sherrit me Efin, kamerat fiksojnë momente intime mes Luizit dhe Kiarës të mbuluar me jorgan

Date:

- Advertisement -

Pas sherrit mes Efin, Luizi dhe Kiara kanë kaluar momente intime së bashku.

Ndonëse në Prime, pati një debat të fortë mes Kiarës dhe Efit dhe kësaj të fundit me Luizin, pas spektaklit çifti është drejtuar në dhomën e gjumit, ku kanë kaluar momente intime poshtë jorganëve në njërin prej shtretërve.

Sherri mes Kiarës dhe Efit, e cila supozohet të ishte shoqja e çifti vijoi edhe pas spektaklit në sy të banorëve, ndërsa Efi ka përfunduar në lot.

VIDEO ME MOMENTE INTIME

Debati mes tyre degradoi deri në pikën ku Efi i drejtohet Kiarës duke i thënë se është fallso dhe se është shumë e zhgënjyer nga ajo.
Kiara nga ana tjetër i është drejtuar duke i thënë se nuk e ka mbështetur nga jashtë dhe nuk ka postuar asnjë foto me të si dhe i shprehu se ka përdorur situatën e saj me Luizin vetëm për klikime.

VIDEO TJETER

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...