VIDEO/ Porto u vodh në shtëpi nga Barcelona, shihni momentin kur nuk u akordua penallti për portugezët

Date:

- Advertisement -

Barcelona fitoi kundër Portos në transfertë, por rezultati mund të ishte i ndryshëm në bazë të një episodi. Shumë janë të mendimit se ekipi nga Portugalia është dëmtuar pasi nuk i është dhënë një penallti.

Video e rastit te dyshimte

Rezultati përfundoi në shifrat 1-0 falë golit të Ferran Torres në fundin e pjesës së parë. Por në minutën e 77 të takimit, Cancelo preku topin me dorë dhe u akordua penallti për vendasit. Në fund u vendos që penalltia të anulohej me VAR duke çuditur jo pak. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Çakalli zbret në Tiranë, kapet në shkallët e TKOB (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit...

Kjo është 19-vjeçarja që vrau babain me armën e tij të punës

Hygerta Meta është 19-vjeçarja që vrau dhe groposi në...

Do më fejonte me zor”, vajza vret babain dhe e gropos në oborrin e banesës

Horror në Shënavlash të Durrësit! Vajza ka vrarë babain...