VIDEO/ Punëtori i fushës i kërkon foto, Ronaldo e shtyn me nervozizëm

Date:

- Advertisement -

Al Nassr-i është ndalur në barazim 1-1 nga Al Khaleej-i, duke humbur terren në garën për titull. Ronaldo tentoi disa herë golin, por pa mundur të shënojë në portën kundërshtare. Vërshëllima përfundimtare e gjyqtarit e ka gjetur me nerva portugezin.

Diçka e tillë u pa qartë në momentin kur lojtarët po i drejtoheshin dhomave të zhveshjes. Njëri prej anëtarëve të klubit kundërshtar shkon me celularin e tij në dorë për të shkrepur një foto me një nga futbollistët më të mirë që ka njohur historia e futbollit, por reagimi i 5 herë fituesit të Topit të Artë nuk ka qenë siç mund ta kishte imagjinuar. Ronaldo e shtyn menjëherë me nervozizëm duke refuzuar të pozojë në një foto me të./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...