VIDEO/ Roshin e presin me miell edhe vezë nga koka, shokët e skuadrës e surprizojnë për ditëlindje

Date:

- Advertisement -

Odise Roshi feston sot 32 vjetorin e tij të lindjes. Futbollisti fierak është pritur me surpriza në seancën e sotme të stërvitjes. Pa shijuar ende mirë tortën, lojtarët e Sakariasporit kanë befasuar Roshin duke i hedhur vezë dhe miell nga koka.

VIDEO surprize per Odin

Në grup u krijua një atmosferë mjaft pozitive, e cila dallohet edhe në videon e shpërndarë nga vetë lojtari shqiptar në llogarinë e tij në “Instagram”. Roshi duket se e ka gjetur veten mirë në radhët e Sakariasporit, gjë të cilën e ka reflektuar edhe në fushën e lojës përgjatë këtij sezoni./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...