VIDEO/ Shezni ndjen papritur dhimbje në krahëror, lë portën e Juventusit përpara kohe

Date:

- Advertisement -

Ujçeh Shezni ka përfunduar përpara kohe ndeshjen e sotme kundër Sportingut të Lisbonës. Portieri polak ka ndjerë shqetësime në krahëror, çka ka sjellë daljen e tij të hershme nga loja. Mësohet se gardiani i bardhezinjve ka ndjerrë rrahje më të shpejta të zemrës, duke u shqetësuar kështu për gjendjen e tij shëndetësore.

Alegri ka zëvendësuar menjëherë Sheznin në minutën e 44-t të takimit, për të vendosur mes shtyllave Matia Perinin. Ndërkohë, stafi mjekësor i Juventusit ka qetësuar stafin e “zonjës së vjetër“, pasi portieri polak është ndjerë më mirë pas daljes nga fusha./Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...