VIDEO/ Skandal në shkollën “Lidhja e Prizrenit”, mësuesi puth nxënësen 12-vjeçare

Date:

- Advertisement -

Një skandal ka ndodhur javën e kaluar në shkollën “Lidhja e Prizrenit”, Deçan, Kosovë.

Mësohet se një mësues i edukimit fizik ka puthur një nxënëse në klasën e shtatë.

VIDEO e turpshme

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se mësuesi quhet Valentin Selmanaj dhe është i madh në moshë, ndërsa nxënësja e tij me iniciale E.M është vetëm 12-vjeçe.

Pamjet janë regjistruar nga një nxënës i shkollës i cili ka denoncuar edhe rastin në polici.

Gjatë fundjavës, mësuesi së bashku me kolegët e shkollës dhe nxënësit kanë qenë në ekskursion në Shqipëri. Ai thuhet se është arrestuar pasi është kthyer në Kosovë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...