VIDEO/ Skandal në Shqipëri, lojtarët e Elbasanit luajnë me fanellat e shokëve dhe i zënë emrat me ngjitës…

Date:

- Advertisement -

Në këto momente po luhet dueli Kastrioti-Elbasani, i vlefshëm për javën e 26-të në Kategorinë e Parë.

Ajo që vihet re është se lojtarët e Elbasanit luajnë me fanellat e shokëve dhe i zënë emrat me “ngjitës”.

Mesfushori Bedri Greca është duke luajtur me bluzën e Broshkës (33), ndërsa Karakaçi me bluzën e Kurtit (66).


Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e verdhebluve, falë golit të Edon Hasanit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...