VIDEO/ Sulmoi dhe hëngri turistin në Egjipt, momenti kur nxirret peshkaqeni tigër

Date:

- Advertisement -

Një turist rus ka vdekur teksa ishte me pushime në Egjipt, pasi u sulmua brutalisht nga një peshkaqen tigër.

Momenti kur kafsha ka ngrënë 23-vjeçarin është xhiruar, njësoj siç është xhiruar dhe momenti kur peshkaqeni tigër u kap përmes rrjetave.

VIDEO nga momenti kur e nxjerrin peshkaqenin

Peshkaqeni iu dorëzuar autoriteteve egjiptiane për të bërë të gjitha kontrollet e mundshme.

Shtetasi rus kishte notuar në ujërat jashtë resortit të tij, kur peshkaqeni e sulmoi. Pavarësisht se i riu u përpoq të largohej me not, ai nuk mundi dot ti mbijetonte kafshimeve të peshkaqenit tigër.

Sulmi detyroi autoritetet egjiptiane të mbyllnin një shtrirje 74 kilometrash të vijës bregdetare deri të dielën.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....