VIDEO/ “Të dua pafund ba”, Fation Kuqari humb të atin: Ik i qetë në Parajsë, më ke lënë mua për gjithçka

Date:

- Advertisement -

Ish-konkurrenti i Përputhen, Fation Kuqari, ka humbur personin e tij të shtrenjtë, të atin, i cili ditët e fundit po luftonte me jetën.

Këtë lajm të trishtë e ka bërë me dije vetë Fationi përmes një postimi në rrjetet sociale.

VIDEO

Mes dhimbjes së madhe, ai ka publikuar një video ku i ati i bënte ledhe nipit, ndërsa krahas videos ka shkruajtur fjalët rrëqethëse.

“Të dua pafund ba! Ik i qetë në Parajsë, më ke lënë mua për gjithçka. Të dua pafund. Të kam pas shok e do të kem…aty lart për çdo gjë tek ty do marr mendim. Të dua pafund!”- shkruan Fationi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...

Arrestohet Tasha e TikTok-ut, detyronte nipin të shante për gifte

Natasha Rombula është arrestuar në Sarandë pasi shfrytëzonte nipin...