Zbulohen detaje të reja! Luiz Ejlli “molla e sherrit” në përplasjen më të fundit të dy reperëve Noizy dhe Cllevio

Date:

- Advertisement -

Detaje të reja janë zbardhur nga përplasja e ndodhur së fundmi mes reperit Noizy dhe Cllevio, që përfundoi me arrestimin e këtij të fundit.

Rikthimi në vëmendje i përplasjes së tyre, ndodhi në 14 prill kur Kleviol Ahmeti gjatë një Live në Tik Tok nga Italia ku ndodhej, ka sharë Luiz Ejllin, këngëtarin që konkurron në Big Brother.

Por në lidhje të mëtejshme Cllevio ka nisur edhe një sulm me të shara dhe ofendime ndaj Noizyt, kur mësoi se një bashkëpunim muzikor që vetë ai do të bënte me Luizin, ia kishte marrë nga duart reperi Rigels Rajku, sic të gjithë e njohin me emrin skenik, Noizy.

Nën valën e një sulmi me komente negative në rrjetet sociale, Noizy bëri kallëzim në polici, që solli edhe arrestimin e Kleviol Ahmeti sapo zbriti në Rinas të dielën në mëngjes.

Reperi u dërgua në Durrës, qytet ku Noizy kreu kallëzimin.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related