VIDEO/ Dy pica dalin nga dhoma e zhveshjes së Francës, Griezman shkon t’ia jap familjes së tij

Date:

- Advertisement -

Kombëtarja e Francës u kualifikua në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian pasi mundi mbrëmë Portugalinë pas penalltive. Pas ndeshjes, Antoine Griezmann ka qenë në qendër të vëmendjes teksa ka dalë nga dhoma e zhveshjes me dy pica dhe kamera ka regjistruar se kujt ia ka dhuruar në fund.

Griezman ka dalë nga dhoma e zhveshjes me dy pica dhe ka shkuar në tribunë, ndërsa shumë njerëz nuk e kanë kuptuar se çfarë po bënte ky futbollist. Megjithatë gjithçka u bë më e qartë kur familja e Griezman u shfaq në të njëjtën tribunë. Griezman u solli vajzave të tij dy pica, ndërsa së bashku me to ishte edhe gruaja e Griezman.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...