Agron Llakaj: Budallai është bërë i pari i fshatit sot me Tiktokun

Date:

- Advertisement -

Aktori i humorit Agron Llakaj është shumë i pëlqyer për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Së fundmi ai ka folur për rrjetet sociale, të cilat iu kanë dhënë hapësirë shumë njerëzve, në një farë mënyre për të promovuar dhe talentet e tyre.

Ai u shpreh në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus se rrjetet sociale sot po promovojnë këdo, madje sipas tij edhe “budallain e fshatit” .

“Budallain në fshat se njihte njeri, doli Facebook-u, Tik- tok-u dhe Instagrami dhe budallai është bërë i pari fshatit. Dhe unë kam një personazh aty në Al- Pazar që thotë: ‘Çfarë ka ky të veçantë?, e thotë ‘Po ky është budalla mo ç’ thua’, dhe të jesh budalla sot është titull”- u shpreh Agron Llakaj.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...