Al Pacino dyshon te shtatzënia e të dashurës 29-vjeçare, i kërkon testin e ADN-së

Date:

- Advertisement -

Al Pacino, 83 vjeç zbuloi këtë javë se ishte në pritje të një fëmije me të dashurën Noor Alfallah, 29 vjeç.

Por aktori para se të bënte publik lajmin i ka kërkuar një test ADN-je para lindjes të dashurës së tij pasi kishte dyshime për atësinë.

Ai fillimisht nuk besonte se fëmija ishte i tij për shkak të problemeve mjekësore që mund ta pengonin për t’u bërë baba në moshën 83-vjeçare. Thuhet gjithashtu se Pacino mësoi për shtatzëninë vetëm kur Noor kishte gjashtë muajshe dhe ishte ‘tronditur’ nga lajmi.

Por Noor ra dakord për testin e ADN-së, i cili konfirmoi se Pacino ishte me të vërtetë babai.

Në media kanë qarkulluar lajme se Pacino ishte ‘mashtruar’ nga modelja Noor pasi ajo e dinte që ai nuk donte të kishte më fëmijë prandaj nuk i tha Pacinos për shtatzëninë për 11 javët e para.

Noor thuhet se është afruar më shumë me Pacinon pasi u bë shoqe me vajzën e tij Olivia, 22 vjeç, nëna e së cilës është aktorja Beverly D’Angelo.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...