As nëna e as motra! Pse munguan familjarët e Luizit në dasëm

Date:

- Advertisement -

Është kurorëzuar në martesë dashuria e Kiara Titos me Luiz Ejllin mbëmjen e sotme.

Çifti më i famshëm i momentit kanë zhvilluar ceremoninë e tyre në ambientet e Bashkisë së Tiranës, nga kryetari i saj.

Kiara zgjodhi që të marrë mbiemrin e partnerit dhe të dy thanë Po.

Por, asnjë nga familjarët e Luizit nuk u pa në ceremoni, veç hallës së tij.

Nëna e Luizit u shfaq në gjysmëfinale e BBV për të surprizuar të birin, por mungoi sonte në ditën e tyre të rëndësishme.
Kujtojmë se Kiara ka deklaruar më shumë se njëherë se ka raporte të mira me nënën e partnerit të saj dhe se janë takuar.

Por moderatorja nuk ka foluar asnjëherë për Ina Ejllin, motrën e Luizit e cila ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale për rrugëtimin e të vëllait në BBV.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...