VIDEO/ “Jam djali më me fat në botë”/ Luizi dhe Kiara japin intervistën e parë si burrë e grua

Date:

- Advertisement -

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë dhënë intervistën e tyre të parë si burrë dhe grua pas përfundimit të Big Brother Vip Albania.

Duke folur për Top Albania Radio pas marrjes së çmimit të madh, Luizi fjalët e tij të parë si fitues ia dedikoi pikërisht partneres së tij, Kiara Titos.

“Jam djali më i lumtur në botë, më i bekuar në botë. Kam vajzën më të bukur në botë”, u shpreh Luizi.

Ndërkohë që Kiara foli e emocionuar duke thënë se tashmë i presin shumë gjëra të bukura së bashku. “Gjëra shumë të bukura na presin”, tha Kiara.

Çifti tregoi se gjëja e parë që do të bëjnë pas martesës është të qetësohen vetëm në shtëpi në një vend pa kamera.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....