As Zhaklin Lekatari nuk i reziston dot fryrjes së buzëve me silikon (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Spektakli i kaluar i Big Brother Vip Albania, pati debate dhe surpriza të shumta, por për ndjekësit e rregullt të këtij reality-show, vëmendjen e tërhoqi diçka tjetër.

Buzët e opinionistes Zhaklin Lekatari dhe të gjithë u vunë në dyshime nëse kishte bërë ndërhyrje estetike apo jo.

Por, duket se dyshimet kanë qenë konkrete, pasi siç duket dhe tek pamjet e mëposhtme, Zhaklina ka kryer një ndërhyrje tek buzët duke i fryrë ato.

VIDEO

Duket se blogerja e se ksit ka patur pasiguritë e saj në look, pas gjithë këshillave si feministe që ka për vajzat në BB dhe jashtë tij për vetëbesim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...