As Zhaklin Lekatari nuk i reziston dot fryrjes së buzëve me silikon (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Spektakli i kaluar i Big Brother Vip Albania, pati debate dhe surpriza të shumta, por për ndjekësit e rregullt të këtij reality-show, vëmendjen e tërhoqi diçka tjetër.

Buzët e opinionistes Zhaklin Lekatari dhe të gjithë u vunë në dyshime nëse kishte bërë ndërhyrje estetike apo jo.

Por, duket se dyshimet kanë qenë konkrete, pasi siç duket dhe tek pamjet e mëposhtme, Zhaklina ka kryer një ndërhyrje tek buzët duke i fryrë ato.

VIDEO

Duket se blogerja e se ksit ka patur pasiguritë e saj në look, pas gjithë këshillave si feministe që ka për vajzat në BB dhe jashtë tij për vetëbesim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...