Banorja e re e lë pa fjalë Kiarën, ia përmend Butrintin në sy të Luizit

Date:

- Advertisement -

Jori është banorja më e re e Big Brother Vip Albania 2 që hyri mbrëmë bashke me 5 banorët e tjerë ku tashmë në shtëpi janë bërë gjithsej 16 banorë aq sa ishin në fillim të spektaklit.

Por ajo ka hyrë mjaft fuqishëm duke shkuar menjëherë tek Luizi duke i thënë fjalët më të ëmbla e që kjo është edhe një sinjal që ajo është krah tij madhje mund të jetë ushtare apo aleate e tij.

Derisa ishin tek lavamanet duke biseduar me Maestron Luizin dhe Kiaren Jori ka thënë se kur të dalin jashte Luizi dhe Maestro do të bëjnë një bahskëpunim muzikor duke u bërë shumë të famshëm me koncerte plot derisa tha se nuk ka më Butrint vetëm Luiz dhe Maestro.

Kiara nuk reagoi dhe bëri su nuk e dëgjoi emrin e ish të dashurit ndërsa nuk dihet nëse Jori ia përmendi me tendencë për ta thumbuar Kiaren apo vetëm i rrëshqiti si fjalë./InfoKosova

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...