Boks në fundin e ndeshjes Bylis-Erzeni, pamje nga futbolli shqiptar

Date:

- Advertisement -

Në stadiumin “Adush Muca“ të Ballshit, ndeshja mes Bylisit dhe Erzenit është mbyllur me momente tensioni. Pas mbylljes në fushën e lojës ka shpërthyer një sherr mes lojtarëve të cilët u bënë të gjithë protagonistë.

Edhe stafet e skuadrave apo edhe persona zbritën nga tribuna duke u agravuar e gjithë situata e duke krijuar një tension që zgjati për disa minuta. Ndërhyrja e policisë solli ndalimin e personave civil që iu bashkuan sherrit, ndërsa më pas u vendos qetësia.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...