Boksieri shqiptar e goditi me grusht në kokë, 36-vjeçari grek në luftë me jetën

Date:

- Advertisement -

Një boksier shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke pasi është përfshirë në një sherr me një 36-vjeçar grek i cili tani ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Mediat raportojnë se sherri ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Elefsinë, kur 36-vjeçari Thanos Adam është konfliktuar me shqiptarin.

36-vjeçari është i intubuar në spitalin Atticon me hematoma të shumta në kokë ndërsa shqiptari është arratisur dhe po kërkohet nga policia.

Boksieri shqiptar i cili është i njohur në zonën e Elefsinës e ka goditur me grusht në kokë 36-vjeçarin dhe e ka lënë të gjakosur në rrugë.

Policia dyshohet se di të dhënat e plota të autorit shqiptar dhe sipas raportimeve është çështje kohe që ai të arrestohet para se të ndodhë një tjetër incident.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...

Arrestohet Tasha e TikTok-ut, detyronte nipin të shante për gifte

Natasha Rombula është arrestuar në Sarandë pasi shfrytëzonte nipin...