VIDEO/ Pamjet e aksidentit të frikshëm në Ksamil, makina “fluturon” në ajër minorenët me motor

Date:

- Advertisement -

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 15:48 të kësaj të mërkure në Ksamil.

Një motor mbi të cilin dyshohet se udhëtonin dy minorenë është përplasur me një makinë. Pamjet janë vërtetë të frikshme dhe duket sikur është skenë e ndonjë filmi.

VIDEO nga aksidenti i frikshem

Nga video e publikuar nga JOQ, shikohet se motori ka qenë kundravajtje dhe është përplasur “kokë më kokë” me makinën dhe dy minoretë, të cilët ishin dhe pa kaskë mbrojtëse, kanë përfunduar mbi kofanon e mjetit.

Për fat të mirë raportohet nga dëshmitarët se nuk ka viktima. Të plagosurit janë shoqëruar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...