Bujar Qamili rrëfen sakricifat: Kam 18 vite që s’e festoj Vitin e Ri me gruan

Date:

- Advertisement -

Këngëtari Bujar Qamili ishte i ftuar në “Fitstation” në News24 ku rrëfeu karrierën në muzikë por edhe marrëdhëniet e tij me pjesëtarët e familjes.

Ai tregoi për moderatoren Çenkuela Hasa se bashkëshortja ka qenë njeriu që ka sakrifikuar më shumë për shkak të profesionit të tij.

“Të them diçka që është e drejtë, njeriu që më ruan më shumë dhe më bezdis më shumë është gruaja, kur them më bezdis kam parasysh që ajo nuk do që një mizë me kalu për mos me u trazu unë. Një pjesë e madhe e jetës time artistike ka pasur lidhje me familjen, veçanërisht me gruan. Tani interesi i saj ndaj meje tani është më i madh. Gruaja është ajo që ka vuajtur më shumë karrierën time. Unë kam 18 vite që se bëj Vitin e Ri në shtëpi. Nuk është problemi te lekët por unë ndjehem mirë kur jam në punë”- tha artisti.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...